Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerdán kihuzták a leghátso...

Szerdán kihuzták a leghátso fogamat. Azota felvan dagadva az arcom és rettenetesen fáj. Pénteken visszamentem irt antibiotikumot, de azota se változott. Mit tehetnék? Mitöl gyulladhatott be? Elfog mulni valaha?

Figyelt kérdés
elsö foghuzásom,nagyon megvagyok ijedve.igaz jo nagy fog volt és nehezen jött ki,az inyet is bevarrták 2 öltéssel
2011. ápr. 10. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Jegeld az arcod, szedjél fájdalom csillapítót, és az antibiotikumot. Szép csendben öblögetheted is a sebet erősre főzött kamilla teával, de ne zubogtasd a szádban, csak úgy tedd rá a sebre, azután köpjed ki. Vigyázz, a véralvadékot nehogy kiöblítsd. Mossad a seb környékét mindenféleképpen.
2011. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi én szájvizzel öblögetek,johogy irod hát zubogtattam a számba,na erre majd figyelek.ja és a véralvadék az milyen?nekem olyan fehér lepedék keletkezett az inynél.az nemgond?
2011. ápr. 10. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Az nem genny, ne bántsd. Az fibrin, a vér egyik alkotó eleme. Ne piszkáld a nyelveddel a sebhelyet.
2011. ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hol húztak?

Alul v. felül?

2014. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár napon belül jobb lesz, csak szedd az antibiot továbbra is
2014. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!