Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A bölcsesség fogat miért...

A bölcsesség fogat miért szokták kiszedni?

Figyelt kérdés
Nekem nő mind1ik és egyenlőre nincs problémám csak hogy néha ráharapok belülről vele a számra meg persze kellemetlen ahogy jön a fog.
2011. ápr. 12. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik nem fért el és nagy kínlódva rossz helyen bújt ki, havonta begyulladt, a másik csak 1x gyulladt be, de nagyon, a 3. eddig még okés.
2011. ápr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van, hogy már nem fér el a szájban és az is gyakori probléma, hogy mivel eléggé hátul van, nem mindenki tudja rendesen mosni (mondjuk Mo.-n, 1 magyar évi 1 tubus fogkrémet használ átlagban...).

De nem törvényszerű, hogy neked bármi problémád legyen vele az életben.

2011. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
anyámnak pl. a torka felé kezdett el nőni. A bölcsességfog az egy szemét dolog, mert rengeteg minden félresikerülhet, míg kinő :)
2011. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem félig kint volt, a másik fele meg nagyon sokáig nem jött ki, egy vékony ínyréteg volt rajta. A doki beinjekciózta és kisollóval ledarabolta az ínyt a tetejéről. Azt mondta, h ez azért kell, mert az íny rajta úgy működik mint egy zseb. Beszorul alá a kaja, nem jön ki ha mosom, és elromlik a fog. Mire teljesen kibújik, a teteje már romlott.

Szóval ez is lehet egy ok. Így alatt romlás, meg ugye rossz helyen van, nehéz rendesen megmosni. Legalábbis nekem külön tortúra odaférni,


24/N

2011. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nekem kinőtt 3 rendesen, a 4. belenőtt az állkapoccsontomba oda, ahova nem kellett volna. De nem fáj se semmi, ugyh nem kell bántani. Az egyik alsó viszont ugy nőtt, hogy az össz előtte levőt tolni kezdte maga előrr, és most szép kócosak a fogaim, nemsokára ha minden igaz lesz fogszabályzóm. Ha tudom ezt előre, akkor kivetettem volna még az elején, igy most kb 120.000-be jön ki hogy szabályoztatom...
2011. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző:hol szabályoztatod ennyiért?:) Én sokkal drágább ajánlatokat kaptam mindenhonnan.
2011. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Csak az alsó fogsort szabályoztatom, és Vajdasági vagyok :)
2011. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Az alsó meg a felső fogszabályzó lett volna kb 260.000 ezer (nem egész ezer Euró), de ugy döntöttem, hogy elég lesz csak az alsó, mert a felső fogsorom nem olyan rossz.
2011. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A bölcsesség fogra,tulajdonképpen semmi szükség.
2011. ápr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem eleve lyukasan nőtt ki, végül két darabban szedték ki.
2011. ápr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!