Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 fogamon látok egy egy kis...

2 fogamon látok egy egy kis fekete pöttyöt, ez terjedhet tovább, esetleg idővel elmúlik, vagy dokihoz kéne mennem? Egyébként napi 2x mosok fogat. Egy fogam van tömve. (15 éves vagyok)

Figyelt kérdés
Egyébként nem fáj, szerintem nem is lyuk, érdekelne, hogy mi ez és mit kéne csinálni vele.
2011. ápr. 14. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy ott lyukad a fogad. fogorvos.
2011. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az egyik fogamon nekem is van 1pötty már évek óta ugyanolyan akkora kis lyukat nem tömnek be még!

Ha nem fáj nem gond!

2011. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet elszíneződés is, vagy kezdeti szuvasodás. Minden féleképpen menj orvoshoz, így látatlanban senki nem tud neked más tanácsot adni.
2011. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, de eléggé kicsi, minta már régebben lett volna hasonló, de valahogy nem tudnám én magam eltüntetni?
2011. ápr. 14. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Te nem tudod eltüntetni az tuti:)

Menj el dokihoz ő el tudja:)

2011. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak ilyen kicsi folt, akkor nyugodtan mehetsz a fogorvoshoz, mert nem fog fájni. Csak akkor fájna, ha már nagyobb lyuk lenne rajta. Így még injekciót sem kapsz, ne félj:-))
2011. ápr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Bár nem vagyok szakember de nem feltétlenül lyuk vagy kezdeti szuvasodás, nekem is van pár fogamon fekete pötty és mikor voltam utoljára fogdokinál nem mondott rá semmit. Sőt olyan fogam volt lyukas amin nem volt fekete pötty sem.

Mindenesetre ha nem voltál mostanában fogdokinál azért menj el, addig is lógsz pá órárol.....

2011. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!