Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy tehetném fehérebbé a...

Hogy tehetném fehérebbé a fogaimat?

Figyelt kérdés

Naponta reggel,este mosok fogat plusz minden evés után, mégse "javul". Jó, nem azt mondom hogy sárga, de átlagos... és szeretném, ha nagyon fehér lenne, de nem ilyen fogfehérítéssel meg orvosi dolgokkal... nincs tippetek?

17/L


2011. ápr. 16. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Az is fontos, hogy milyen fogkrémet használsz. Nem tudom, hogy otthon lehet-e kapni, de a CREST fogfehértős fogkrémei nekem nagyon bejöttek.
2011. ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
mosd meg szódabikarbónával. de ne csinálj belőle rendszert
2011. ápr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyél epret vagy mossál fogat szétnyomott eperből és kevés sóból készült keverékkel. Ne nyeld le!
2011. ápr. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Darcy01 ***** válasza:

Néha (kb. havonta) dörzsöld meg a fogadat egy kis szódabikarbónával (én erre egy külön fogkefét használok).

Továbbá én mostanában próbáltam ki a Signal White Now fogkrémet és valóban hatásos. Már rögtön a fogmosás után láthatóan fehérebb lett a fogam. Ha rendszeresen használnád szerintem az segítene a problémádon.

2011. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
a signal amit az előttem lévő javasolt azt én is használtam és igen először hatásos de egy idő után már egyáltalán nem :/
2011. ápr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én azt hallottam, hogy a Signal White Now nem egészséges.
2011. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Darcy01 ***** válasza:

És miért nem egészséges? Mit hallottál?


Azt egyébként nem tudom, hogy mennyire fehéríti a fogakat hosszú távon, mert csak kipróbáltam (az egyik magazinban volt egy minta).

2011. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A feherito fogkremekben is szoda van tehat hosszab tavon nem tesz jot.

Ne igyal kavet, teat.

Egyszer kaptam egy darab agat (ez az amivel afrikai torzsekben "mosnak" fogat) az nagyon jo volt, de nem tudom, hogy hol lehet ilyet szerezni :(

Az igazinak a kerget le lehet vagni es a belso resze surulaskor szetnyilik(idovel) olyan mint egy kefe.

2011. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hallottál már az emberi ivarsejtek fehérítő hatásáról ?
2011. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!