Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan tudnám házilag fehérebb...

Hogyan tudnám házilag fehérebbé tenni a fogaimat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Sima sós vízzel. Pár éve egy kis szigeten nyaraltam, ahol a csapvíz is enyhén sós volt, mert beszivárog a vízhálózatba a tengervíz, inni nem lehetett, de fogmosásra azt használtam, és vakítóan fehérek voltak a fogaim.
2011. szept. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És nem roncsolta a fogaidat?
2011. szept. 9. 14:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez bennem is felmerült h nem roncsolja-e a fogadat. Én az epres variációt ismerem. Egy darabka eperrel átdörzsölgeted a fogaidat, de az fontos h ne legyen túlzottan érett az eper.

Egyébként minden házi módszer valamilyen szinten károsítja a fogzománcot, mivel úgy éri el a fehérebb színt hogy lemarja a fog legfelsőbb rétegét... szóval ha nagyon szükséges a fogfehérítés, én a helyedben inkább profira bíznám azt.;D

2011. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Összesen két hetet voltam a szigeten (Formentera), az alatt semmi baja nem lett a fogamnak. Azóta nem próbálkoztam a sós fogmosással (egyébként is fehérek a fogaim, de akkor szabályosan világítottak), így nem tudom, tartósan használva árt-e a fogzománcnak. Kérd ki a fogorvosod véleményét, az a legbiztosabb!
2011. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A "profi" fogfehérítés is károsítja a fogat.
2011. szept. 9. 18:41
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
szerintem ha károsítaná, nem csinálnák az orvosok...
2011. szept. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

"szerintem ha károsítaná, nem csinálnák az orvosok..."

hat ez nem igaz..a fogorvosok csak a penz kedveert csinaljak a fogfeheritest,mivel megkerdeztem a fogorvosomtol es bevallotta hogy a fogfeherites nagyon rontja a fogzomancot,igy megromolnak a fogaid es nagyon erzekenyek leznek!

2011. szept. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Így van szimplán csak pénz meg az igény miatt csinálják a fogdokik.

Ugyanis az én fogorvosom is azt mondta hogy nem ajánlja mert rontja a fogakat és nem is tart örökké.

2011. szept. 13. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!