Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bevolt gyulladva a fogam ami...

Bevolt gyulladva a fogam ami már elmúlt, de így utána is beteg vagyok. Mitcsináljak? A többi lent

Figyelt kérdés
Még hétfő reggel kezdődött hogy egy nagyon lyukas fogam(baloldalt felül az utolsó előtti) begyulladt,bedagadt és 2 napig olyan érzékeny volt,meg fájt hogy enni,aludni nemtudtam. Közben mindig fájt a fejem, lázas voltam egész nap. Szerda estére már kb 80%ra elmúlt,csütörtök délelőtt óta már egyáltalán nemfáj,rendesen tudok enni. Gondoltam elmúlt a gyulladás,mert már semmit nemérzek, de viszont most is 38fokos lázzal ülök itt. Egy másik érdekesség...ez a fogam amióta lyukas mindig érzékeny volt a hidegre, de most ahogy tegnap óta nemfáj a fogam, veleegyütt az érzékenység is eltűnt,ami szerintem nemnormális. Most nemtudom hogy a fogorvoshoz vagy a körzeti dokihoz menjek e,mert azis lehet hogy éppen már nemis a fogam miatt vagyok beteg
2011. ápr. 22. 07:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen a fogorvost keresd fel. A gyulladás alattomos dolog. Ha nem fáj, nem érzed, akkor is be lehet gyulladva.
2011. ápr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!