Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elhatároztam hogy végre...

Elhatároztam hogy végre tetetek fel fogszabályzót magamnak, de amikor arra gondolok hogy lehet kihúzzák a hátsó fogaimat, azért egy kicsit megijedek. Kell ettől félni? éjszakai fogszabályzónál is szoktak kihúzni?

Figyelt kérdés
sosem voltam még fogorvosnál kérdezősködni ilyen ügyben szóval ha tudtok valamit,ííííírjatok!!! ráadásul azt hiszem pont most nő a bölcsesség fogam is...
2009. márc. 5. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én is msot készülök felrakatni..:)

Nem minden esetben húznak fogat,csak ha elöl valami nem oda illő,v nagyon csálé...:S

osztálytársamnak pont most nő a bölcsességfoga, de nem húzták ki neki a hátsókat, csak kicsit összébszorították a fogait,h csináljanak helyet a jövevénynek:D

2009. márc. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor kell csak kíhúzni egy fogat (nem mindíg egy hátsót) hogyha a fogaid azért állnak rosszul, mert kicsi az álkapcsod és nincs hely a fogaknak.
2009. márc. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi!!!

A foghúzást a fogorvosok, csak végső esetben választják!


Torlódnak a fogak, vagy szám feletti, vagy csökevényes fog, vagy olyan fog amelyik tengelyállása szinte visszintes, és neki "nől" a mellette lévőnek, tönkre téve az egészséges fogat.

2009. márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát először is,mit kell érteni azon hogy összébbszorítják? ez nem ijesztő?és egyáltalán mivel és hogyan?


másik meg foggalmam sincs hogy kicsi vagy nagy állkapcsom van!!!

de hogyan tudják rácsatolni a hátsó fogamra a fogszabályzót,ha ott már szinte alig látszik az ínyem miatt...

nektek is így van?

2009. márc. 5. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Halihó! Velem ugyan ezt akarják tenni mint, veled! Én is nagyon félek, kettőt 100% h ki kell húzni ami maradandó, és hátsó, de nekem csak alulra és hátra kéne fogszabályzó... ilyenkor az egész alsófogsoromra tesznek vagy csak arra a pár fogra? Én ezt nem értem!
2009. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!