Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tudtok a műtéti fogszabály...

Mit tudtok a műtéti fogszabályozásról?

Figyelt kérdés

Már kicsit idősebb vagyok, nem kívánok évekig tartó állandó szabályzót hordani, mert szabálytalan a fogsorom. Ezért szeretném műtéttel rendbe hozatni

Erre hol van lehetőség, és milyen módszerek vannak? Értem úgy, hogy műfogat tesznek be, az eredetit csiszolják, vagy az ínyem alakítanák? Nagyon zavar, már a tudat is, nem tudok mosolyogni, beszélgetni rendesen...


2011. ápr. 22. 14:58
 1/2 anonim válasza:
ez engem is érdekelne, árakkal kiegészítve
2011. ápr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban nekem is akartak fogszabályzót.. Meg is szenvedtem vele, mert hozzá nem értő dokim volt. Aztán elmentem egy másikhoz az meg ki akarta huzatni a fogaimat, mert szerinte máshogy nem lehetne kiegyenesíteni. Nem bízok egyetlen fogorvosban sem azóta. Eleinte engem is zavart, takargattam, de már hozzászoktam, már "hozzám tartozik", poénkodni is tudok vele.


Engem is érdekelne mennyi egy ilyen, de biztos nagyon drága. A felnőttkori fogszabályzás sem olcsó, 300ezer++ bőven megvan, akkor meg inkább élek így örökre :(

2011. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!