Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hány éves korban kezd el nőni...

Hány éves korban kezd el nőni a bölcsességfog, mindjárt 18 éves leszek és még semmi? !

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 16:23
1 2
 11/17 anonim válasza:

szerintem ha valakinek 23 éves koráig nem jött ki az csak azért lehet mert be van szorulva. Ha egészségeren "felfelé áll" akkor ki kell hogy búljon.

Nekem megdöbbentő látvány volt 21 évesen a röngenem (miután a két felső már rég kibújt, az alsók meg sehol) hogy teljesen "vízszintesen" az így alatt 2 nagy kifejlett fog nyomja a sort :(

azt mondták hogy ezt elöbb utóbb mindenképp ki kell szedni mielött még begyullad. De nem okoz semmilyen tünetet már 1 éve így élek. (nagyon félek elmenni kiszedetni)

2009. okt. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19 vagyok egy darab sem jött ki, van amikor begyullad az ínyem, de akkor a számat sem bírom becsukni, mert alapállapotban összeérnek az ínyeim hátul... bár nem hiszem hogy oly sokat veszítek azzal ha nem nő ki.
2009. nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Nekem 13 éves koromban nőttek ki. Sajnos nagyon fájt és az egyik nem is jó helyen jött ki...én Svédországban éltem és ott rendezték el őket és tették rendbe teljesen az összes fogamat.

2011. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
és azt honann tudod hogy mikor jön ki látod vasgy érzed vagy mi???? :) :)
2014. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
54%
Nekem most kezdett nőni pedig csak 13 vok *-*
2015. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
70%
Kicsifolti neked nem a rágófogad nő? :D
2016. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lehet régi kérdés, de feldobta, úgyhogy, ha már itt vagyok: 26 vagyok, teljesen kinőtt, a fentiek hosszabbak is, mint a többi. Egyébként egyénfüggő.
2021. ápr. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!