Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyiket érdemesebb választani...

Melyiket érdemesebb választani? Csiszolás vagy húzás?

Figyelt kérdés
Voltam ma fogszabályzósnál, mert elöl két fogam kiáll (két kettes). És aztmondta a fogorvos, hogy ezek túl szélesek és nincs hely nekik. Mivel 17 éves vagyk 2 fajta megoldás van. Mesélt valami csiszolós fajtáról amire majd ráraknak egy fémmentes kerámia fogkoronát és az lesz rajta (nem értem azzal miért megy vissza a helyére?) Vagy kihúznak hátul két fogat (mindkét oldalról a 6os fogat) és lesz hely ahhoz hogy beférjen. Melyiket érdemesebb választani? És a csiszolósnál hogy megy vissza a helyére a két fogam?
2011. ápr. 26. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A csiszolósat nem tudom,de nekem 4-et húztak ki (2 felül2 alul) és gyönyörűen beálltak a sorba a fogaim.Én inkább ezt választanám, akkor nem kell egészséges fogat csiszolni.
2011. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fogszabalyzot valaszd. Tehat kihuznak ket hatso fogadat, aztan igy lesz helye a ket fognak visszamenni az eredeti helyere.

Mivel egeszsegesek az elso fogaid, azt nem szabad megpiszkalni, csiszolni.

2011. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!