Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj az ha leveszik a fogszabál...

Fáj az ha leveszik a fogszabályzót? Ha igen mennyire? Hogyan veszik le?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, de szeretnék, sok mindent tudok már róla, és ha eddig kibírtad, akkor szerintem ez semmi nem lesz, kitartás:-)
2011. máj. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt, csak eltart egy kis ideig. Különös érzés mikor a ragasztót szedik le, de egyáltalán nem fáj amúgy. A rendes fogorvostól jobban félek :S
2011. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 1 éve van rajtam és holnap szedik le. Rettenetesen izgulok. XD
2011. máj. 4. 15:55
 4/7 anonim válasza:

Szia!

Egy kicsit késve olvasom a kérdésed... nekem nem fájt, csak furcsa volt, ahogy lepattintgatta a ragasztót, de most már Te is tudod a választ. :)

2011. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajna nem.... Az orvos aztmondta hogy neharagudjak de valamit elírt, és nem nekem hanem egy másik ugyanojan nevű lánynak veszik le a fogszabájzót! :(
2011. máj. 8. 19:32
 6/7 anonim válasza:

de kár :(

és kb mikor fogják levenni?


akinek már levették a fogszabályzóját :)

2011. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aztmondta hogy csak nyáriszünet eleje felé! :( De nembaj! Valahogy majd csak kibirom! :D
2011. máj. 9. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!