Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állkapocsműtéte volt már itt...

Állkapocsműtéte volt már itt valakinek?

Figyelt kérdés
Alsó állkapcsomat akarják előrébb húzni, fogszabályzóm is van. Nagyon félek a műtéttől. Légyszi írjátok le a tapasztalataitokat, vagy hogy megbántátok-e később?
2011. máj. 4. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi nem a kérdésre válaszolok, de te erről a műtétről mit tudsz? Nekem talán nyitott harapásom van azt hiszem ezt mondta az orvos. Ezáltal az alsó állkapcsom hátrébb van az állam is olyan kicsi igy. Nekem nincs fogszabályzóm, 24 éves vagyok, de gondoltam rá, hogy igy meglehetne műteni. A fogorvos is mondta, hogy eltörik az állkapcsot és akkor úgy előrébb fog állni vagy valami ilyesmi. Esetleg árat nem tudnál mondani, hogy mennyibe kerül?
2011. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Állítólag mindkét oldalon (ferdén) átvágják az állkapocscsontot, majd előrébb húzzák és kapcsokkal rögzítik. Azért ferdén vágják át, mert akkor is összeérnek a végek, ha kicsit előrébb húzzák, és így össze tudnak nőni a végek. Nem tudom érthetően leírni, hisz még én sem nagyon értem, ezért is kérdeztem erről itt, hátha valakinek van tapasztalata. Árat nem tudok mondani, egyenlőre csak felvetette a fogorvosom.
2011. máj. 6. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ. Én is ráfogok kérdezni a fogorvosnál.
2011. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem 4 hete volt az állkapocsműtétem.Ne félj tőle!Nem fájt és nem bántam meg.:)

2011. máj. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!