Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A felső fogsoromban, az...

A felső fogsoromban, az elülső 2 fogam kiáll. Jövő hónap közepe fele rakják majd fel a fogszabit, kb mennyi ideig kell hogy rajtam legyen?

Figyelt kérdés
És kb mennyi idő, amíg normálisba visszaállítja? Mert tudom hogy utána már csak naggyából azért van fent, hogy ne mozduljanak vissza.
2011. máj. 10. 19:58
 1/5 biharif válasza:
Majd a fogorvosod megmondja ...
2011. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, gondolom, fogszabi fajtájától is függ. Majd a dokid úgyis elmondja.

Az árakat kérdezd meg. sok doki csak azért húzza a dolgot, hogy minél többször menjenek vissza kontrollra, hogy sok pénzt lehúzhassanak. Tehát légy körültekintő!

Hajrá

2011. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Miért nem kérdezted meg az orvost? Vagy a sarki fűszeressel egyeztettél?
2011. máj. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem volt alkalmam megkérdezni, és majd csak jövő hónap végefele lesz, de gondoltam addig próbálok megtudni valamit itt. Amúgymeg nem húzhat le sok pénzt, mert csak a készülékért kell majd valamennyit fizetni, mert hogy 15 vagyok ...
2011. máj. 13. 11:07
 5/5 anonim válasza:
Nekem az orvos 1,5/2 évet mondott és utána meg még az éjszakai is valamennyi év lehet. Nekem a felső első kettő fogam között kb 6mm hely van, és még ki is áll.
2017. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!