Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van az ínyemen egy nagy,...

Van az ínyemen egy nagy, fehéres folt (nem seb, nem nedvedzik) és fáj a fogam, ha ráharapok. Mi lehet ez, és mivel kezeljem?

Figyelt kérdés

Fogászat csak hétfőn van, és nem szeretném, ha terjedne, vagy romlana, vagy valami.

Gyakrabban mosok fogat, öblögetek szájvízzel.

Ezen kívül esetleg még tehetek valamit?

Van tippje valakinek, mi lehet ez?


A fog, ami körül kialakult, amúgy gyökérkezelt, és már nem az igazi benne fogtömés, olyan, mintha lenne egy rés a fog és a tömés közt.


2011. máj. 14. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg nem ilyen?

[link]

2011. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Brrr... szerencsére nem.

Egyszerűen ráharaptam valami "dologra", és akkor nyilallt fájdalom a fogamba. Két napig kerülgettem a fogorvost, hogy majd elmegyek, mert nem fájt, csak ha ráharapok.

(Rettenetesen fájdalmas tapasztalataim vannak fogorvosokkal, szóval félek elmenni egyedül... a párom meg most nem tudott elkísérni, mert úgy dolgozik. )


Azóta duzzadt, kicsit világosabb az íny, és persze már rohannék fogászatra... ha lenne.

2011. máj. 15. 09:50
 3/3 anonim válasza:
Nekem is volt ilyenem de az felül volt és olyan kis dagadt volt. Nem sokkal utána látszott rajta hogy egy fog az, szóval most nekem van egy fogam nem teljesen az ínyem aljából hanem onnan középtájról jött ki.
2011. máj. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!