Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől lehet a szájba apró...

Mitől lehet a szájba apró hólyagok? Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Ma reggelre az ínyemen 5-6 hólyagocska lett.annyira fáj,hogy se enni se aludni nem tudok tőle.

Rendszeresen cserélem a fog kefémet,a legjobb fogkrémet veszem. Naponta 3x mosok fogat. Mégis van és évente egyszer,kétszer előjön.

Mit csináljak ?,mivel kezeljem? Egyáltalán mitől van?

Erre hasonlít.

[url= [link]


2011. máj. 20. 17:53
 1/10 A kérdező kommentje:

kép feltöltés nem sikerült talán ez

[link]

2011. máj. 20. 17:58
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez afta. Sok szót nem vesztegetnék rá, mert mindent megtalálsz róla a neten. Kellemetlen, de -legalábbis az én tapasztalatom szerint- ártalmatlan valami. Nekem egy időben viszonylag gyakran volt, de most már nagyon régóta nem.
2011. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem afta létezik rá ecsetelő de nem igazán múlik el csak pár nap vagy 1hét alatt magától

és akinek kijön annak sajnos mindig

okozhatja mosatlan gyümölcs vagy valami baci nem nagyon lehet kikerülni

erősítsd az immunrendszeredet

2011. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

azért annyira nem ártalmatlan, nekem is volt, nem törődtem vele, begyulladt, min állat és olyan szájfertőzést kaptam, hogy rémálmok kísértenek miatta. :D Jó nem szó szerint rémálmok, de többet ilyet soha....:S

gyógyszertárban kérj rá ecsetelőt, és ne sajnáld rá a pénzt.. tehát valami jobb fajtát vegyél.

2011. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

grapefruitmag csepp is jó rá természetesen a nem keserű nagyon erős vírus,baktérium gomba csíra ölő

ill.ezüst kolloid

2011. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mikor nekem volt, pár napon belül mindenféle kezelés nélkül mindig elmúlt. Nem is gondoltam rá, hogy egyáltalán kezelni kell. De biztos nem árthat. (18.10. voltam.)
2011. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

18:12 vagyok.

Igen sajnos ez olyan, mint a herpesz, akinél egyszer jelentkezett örökre "benne marad"

Fúú nehezebb vizsgák előtt van, hogy úgy nézek ki, mint akit szájba csapkodtak:P

2011. máj. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utánanéztem pár helyen a neten, de azt nem írták sehol, hogy ne múlhatna el az afta. A herpesz is, és ez is vírusos eredetű, de ez más vírus, és ugye nem minden vírus egyforma. Nekem már olyan régóta nincs afta, hogy nem is emlékszem rá. Fiatalabb koromban viszont elég gyakran előjött.
2011. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem is most volt vizsgám,,,:O Tényleg attól lehet??
2011. máj. 20. 19:29
 10/10 anonim ***** válasza:
hát nekem legalább is akkor jelentkezik, amikor plafonon vagyok idegileg, ilyen a vizsga, nemrégen meghalt egy szeretett rokonunk, na akkor hetekig olyan volt a szám, a temetés napján pedig szinte majdnem hogy tele volt az alsó, és felső ajkam is.
2011. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!