Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyors fogszabályozás, tényleg...

Gyors fogszabályozás, tényleg használ?

Figyelt kérdés

[link]

ez csak kamu, vagy tényleg használ? volt valakinek tapasztalata vele?

és tényleg 400.000 Ft kb.?


2011. máj. 31. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
HA elgondolkodsz, hogy a fix fogszabályzóval meddig tart, mire eredménye lesz, akkor a kivehetö kizárt, hogy müködne - minden esetben amikor kiveszed, visszaáll az eredeti helyére az összes fog.
2011. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

háát de elvileg folyamatosan tolja a fogakat...

de ha kiveszem akkor biztos visszaállnak az 'eredeti' helyükre?!

azt hiszem akkor marad a rendes fogszabályzó:(

köszi a választ!

2011. máj. 31. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már csak jó fogszabályzásra jártam, de nekem is hihetetlennek tűnik ez a fajta gyorsaság...Ha egész nap hordani kell akkor olyan lehet mint egy ragasztott csak ez esztétikusabb. De mindenki tudja, hogy az állandó fogszabi utána mindig kell kivehetőt hordani, hogy úgy csontosodjanak be a fogak, ahogy azt a ragasztott beállította hosszú hónapok alatt! Nekem ez a véleményem. :)
2011. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 évig volt fogszabályzóm, de utána olyan laza éjszakait kaptam, hogy az egész visszaállt az éjszakai mellett! Semmi értelme nem volt az egésznek, talán 1-2 mm-rel lett jobb, mint előtte. Egyébként lehet ebben a gyors fajtában valami, lehet hatásos. A sztároknak is furcsa mód elég gyorsan megcsinálják. De elég drága. :(
2011. jún. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!