Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pár napja fáj a fogam. Olyan...

Pár napja fáj a fogam. Olyan mintha a két fogam között lenne valami. Voltam a suliorvosnál, egy kicsit leszedett a tömésből. De azóta is lüktet. Mitől fájhat a fogam?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta hogy nem érdemes piszkálni a fogamat. akkor fáj nagyon, ha ráharapok. mondtam az orvosnak hogy belülről van egy hiba rajta de azt nem tudom hogy lyuk-e.arra nem szólt semmit.nem tudom hogy most várjak vele hátha jobb lesz vagy menjek el másik dokihoz?
2011. jún. 2. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én elmesélem.Volt egy tömött fogam,és a fogorvosnő nem jól tömte be és a tömés alatt kezdett el rohadni,amit én nem láttam kívülről.Elmentem a férfi fogorvoshoz,gondolhatod már nem tudta megmenteni a fogam.Azt hittem felrobbanok,és úgy sírtam,meg magyaráztam hogy ilyennek nem kell diploma a kezébe.
2011. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de az milyen érzés ha a tömés alatt rohad a fog. mert nekem elégéé fáj. nem tudom most mit csináljak.
2011. jún. 2. 15:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Az semmilyen.. legalábbis én nem éreztem. De amúgy nem minden esetben a doki hibája.. Lehet, hogy véletlen ráharapsz valamire, letörik belőle, vagy megsérül a tömés, és máris lyukadásképes...


Amúgy az nem lehet, hogy a fogad és az ínyed közé szorult be valami? Nekem anno pattogatott kukorica egy része csúszott be oda, és már kezdett begyulladni, mikor észrevettem, és ki tudtam szedni magamnak..


Miért nem fogorvoshoz mész suliorvos helyett??

2011. jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a suli fogorvoshoz mentem és azt mondta nincs közöttük semmi.
2011. jún. 2. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem már elég fájdalmas nyilaló érzés volt,amikor például futottam lüktetett.
2011. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

15:37-es vagyok..

bocsi, nekem a sulidoki az egy általános orvos inkább.. nálunk nem volt külön fogdoki a sulinál..


Ha fáj, akkor szerintem érdemes megmutatni egy másik orvosnak is, hogy ő mit mond.. így azért nem maradhat..

2011. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
visszamentem egy másik fogorvoshoz ő meg azt mondta hogy a hátsó fogaknak nem tesz túl jót a a fehér tömés. azt mondta hogy lehet hogyha kicserélné a tömést jobb lenne, de nagy valószínű hogy gyökérkezelni kell. egyszer már volt gyökérkezelt fogam és azt 3-4 év múlva ki kellett húzni, háát én nem értem hogy a suli fogorvos miért nem figyelt jobban a fogamra, egyszerűen elküldött hogy probáljam ki lereszelt foggal jobb-e lesz. hát hogy lehetnek ilyen emberek
2011. jún. 2. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!