Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sztetek kilehet jönni így...

Sztetek kilehet jönni így anyagilag? (fogszab)

Figyelt kérdés
Fizu 2 főre 90000, ebből kilehet jönni 1 fogszab mellett?
2011. jún. 3. 08:41
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:
Attól függ, hogy hol élsz. Meg hogy mennyi megy el a 90-ből egy hónapban. Szerintem tegyetek el, amennyit tudtok, aztán ha megvan egy olyan 5-600 ezer, akkor lehet szabályoztatni. Persze ha 18 alatt vagytok, akkor támogatott a fogszabi... elég keveset írtál le.
2011. jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17 vagyok támogatással együtt mennyibe kerül?
2011. jún. 3. 12:02
 3/4 Smartguy86 ***** válasza:
Ha jól tudom, a TB 90%-ban támogatja a fogszabályzót. Most hogy mennyibe kerül így, azt nem tudom. Az biztos, hogy támogatás nélkül magánorvosoknál a láthatatlan 600ezer körül kezdődik, a sima fémes is 2-300 ezer
2011. jún. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az se mindegy, hogy főváros vagy vidék, vidéken jóval olcsóbb, egy ívre 100ezer körül számolj maszeknál, de ha most belevágsz, akkor 18 alatt olcsóbb, viszont hallottam olyan, hogy ez csak akkor érvényes, ha 18 alatt be is fejeződik a kezelés, ez nem tudom így van-e
2011. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!