Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sztetek ez normális hogy...

Sztetek ez normális hogy 30%os fütyülős páleszt kb úgy iszom mint az üdítőt?

Figyelt kérdés

nah, túloztam


de tényleg elég fura hogy mikor a másik azt mondja hogy ez rohadt erős akkor én még egy-pár adagot letolok


aztán persze utána egy jó fél órával meg érzem h a fejembe szállt. nagyon messze vagyok még így is attól hogy dülöngéljek


2011. jún. 20. 22:35
 1/8 anonim válasza:
nem gond, csak jól birod az italt... ahogy én is :D
2011. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de kb nem csináltam ezért semmit. olyan ritkán bulizok, csak néhány helyen(osztálykirándulás, vagy haverok meghívnak), de ez a péntek esti dolog nagyon messze áll tőlem


meg egyáltalán jó ez ha jól birom?, elvégre többet kell fizetnem az italértXD.. vagy így menőbb csávónak tűnök a többiek szemében?:D

2011. jún. 20. 22:40
 3/8 anonim válasza:
Szija:D Én nyáron csomószor iszom bnőimmel de én is elég gyakran semmilyen fejet se vágok... mások meg..:):D szal sztem nem tré:D örülj inkább..:P 20/L
2011. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:D

oksa

2011. jún. 20. 22:50
 5/8 anonim válasza:

1. vok

igaz több ital kell hozzá ami több pénzt jelent, de legalább nem leszel túl hamar ittas ahogy az előttem szóló írta :D

2011. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez kb olyan mint a félig üres félig tele pohárXD
2011. jún. 20. 22:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Minél többet iszol, annál kevésbé fogod bírni egy idő után, mivel a májad szép lassan tropára megy. :D

Amúgy meg alkati kérdés, de zömében inkább bebeszélik maguknak az emberek. Meg ugye nem mindegy, mennyi ilyen-olyan enzim van a szervezetedben.

2011. jún. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi. de ettől én nem tartok, nagyon ritkán iszom. azt is csak azért ,hogy egyrészt jobban érezzem magam, másrészt nem akarok annyira elhidegülni az emberektől akiket ismerek és éppen jól érezzük magunkat. ha megkínálnak nyilván elfogadom
2011. jún. 21. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!