Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez? Mivel lehet kezelni?

Mi lehet ez? Mivel lehet kezelni?

Figyelt kérdés

Egyik este vettem észre, hogy a szám belső fele megduzzadt. Ott ahol fokhagymás pirítóst ettem.

Ám másnap és azóta ( két napja ) ilyen fehér lett rajta, körülötte piros, és ha bármit eszek ( nem erőset ) akkor csíp. Olyan mint egy víz hólyag, de nem puklis.


2011. jún. 4. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy afta.

De allergia is elõfordulhat, de ezt a duzzadàsra értem.Nekem kisebb koromban volt ilyen. Hogy a szàm megduzzadt, ha pl. befõttet ettem.Gondolom a tartósitó miatt.

2011. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Afta? Nem is hallottam még ilyenről. ( bocsi de eddig semmi ilyesmi nem volt nekem )

Az a fura, hogy nem vagyok allergén semmire. És máskor is már pirítóst. Ám mégis arra gyanakszok, hogy az miatt lett.

Utána olvastam ennek az aftának, és igen, ilyen lencse szem nagyságú, és körülötte piros. Megnézem mivel lehet kezelni.

Ha esetleg mégse az, de aftára kezelem, lesz bajom tőle?

2011. jún. 4. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van valami szàj fertõtlenitõd, akkor màrtsd bele pl.fültisztitót és kend be. Egyébként magàtól fog elmùlni.
2011. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak fogkrémem van.

Betadin hígítva jó rá?

2011. jún. 4. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!