Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem hiszi el senki,...

Miért nem hiszi el senki, hogy nekem fáj, amikor a fogorvos fúrja, tömi, húzza a fogamat?

Figyelt kérdés
Mindenki hülyének néz, és azt mondják, hogy az lehetetlen. Tudom, hogy furcsán hangzik, de hiába kapok érzéstelenítőt, nekem nagyon fáj az egész, pedig az arcomat elzsibbasztja az injekció. Sokszor a könnyem is kijön. A fogorvos is azt mondta, hogy ilyen nem létezik, csak megjátszom magam. Másnak nem fáj a fogorvosi kezelés? Már 2 éve nem voltam fogorvosnál emiatt. Jövő héten megyek újra, most egy másik orvoshoz, de rettegek.
2011. jún. 5. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Simán van ilyen, ha az orvos rosszul adja be az injekciót. Menj el egy másik orvoshoz, és előre mondd el neki, hogy ilyen problémád szokott lenni.


Ha még mindig fennáll a probléma, válaszd az altatásos fogászatot, bár az sokkal többe fog kerülni.

2011. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De igazad van. Menj másik orvoshoz,és mondd,hogy mindig fáj,mert érzed.Ez azért van,mert máshol fut az ideg,mint amit az orvosok megszoktak.De egy jó orvos ezt tudja,és több helyre adja és másképp.

Ha érzed,akkor szólj ,hogy fáj,ne szégyelj akár 3 injectiót kérni.

Én is ilyen vagyok,engem is kinevettek.Míg meg nem találtam az orvosomat,azóta semmi nem fáj.

2011. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vicces dolog a fájdalom, teljesen szubjektív. Azaz mennél jobban hiszed, hogy fáj, annál jobban fog is. Igen, a doki jól mondja, csak beképzeled a fájdalmat. Ilyet is lehet. Célszerű volna egyszer +ez a kis fájdalom semmi+ mentalitással beülni a székbe, máris nem lenne bajod.
2011. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magánorvoshoz jársz vagy általánoshoz? Mert tapasztalat, hogy míg az általános "ott van, mert odarendelték" orvos csak belenyomott a számba egy tömésgolyócskát, míg a másik (persze mocskos drágán) profi munkát végzett.

Szerintem menj el egy másik fogorvoshoz és magyarázd el neki a problémád. Lehet, az injekciót nem adták be jó helyen, spec. eset vagy. De segond! :)

Sokféle módszer van, lehet, rád kicsit jobban oda kell figyelni és ennyi a megoldás. Esetleg altatni kell.

Hajrá!

2011. jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!