Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a bölcsesség fog kihúzatás...

Fáj a bölcsesség fog kihúzatása? Jobb oldalon felül. Félek.

Figyelt kérdés
Ki kell húzatni,mert kifelé nől a szám húsába és fáj. Tudom, hogy kapok érzéstelenítőt, de ezen felül valami fájhat. A húzás, szájfeszítés? Nincs pénzem magándokira ezért Fehérvárra az sztk-ba megyek. Nem ismernek, lehet hogy tök bunkók lesznek és kitépik. Nagyon félek. Tudok közvetlen utána vezetni,mert én viszem haza anyukámat meg a 10 hónapos fiamat.
2011. jún. 6. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Amint elmúlik az érzéstelenítő hatása akkor fog majd fájni, vegyél fájdalomcsillapítót ha nagyon nem bírod.
2011. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fáj, nyugodj meg! Kapsz előtte egy érzéstelenítést, ami picit kellemetlen, de nem vészes tényleg, felesleges ennyire félni. Semmit nem érzel a húzásból. Mi ez a szülési fájdalomhoz képest, egyébként?
2011. jún. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

időzitsd máskorra anyukád és a picit

nekem amikor kiszedték (nekem tolta előre a többit ) utána amig hatott az érzéstelenitő,addig elviselhető volt,de mire kiértem,sirógörcsöt kaptam,kb 2 órán át normálisan beszélni,gondolkodni se tudtam...pedig sosem sirok...napokig lidokainnal fujtam mire elviselhető volt

Szerintem elinditani nem tutam volna a kocsit


kérj meg valakit hogy vigyen-hozzon

2011. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekem is pont onnan húzták ki, mikor 10 hónapos volt a fiam!!!!! :D:D De komolyan! Naggggyon féltem, kaptam érzéstelenítőt, mikor hatott mondta a dr (sztk-s!!!!!!), hogy na lazítsak. Úgy ültem a székben, mint akit boncoltni készülnek! Tiszta görcs voltam, éreztem, hogy matatni kezd. Na gondoltam most elkezdi vésni, és úúúúúúúú. Abban a pill.ban közölte, hogy végeztünk. Kb 2 perc volt az egész!!!! SEMMI sem fájt utána, nem volt borzalom, hogy ne tudtam volna enni, vagy ilyesmi. Inkább megkönnyebbültem, hogy nem feszeget belülről. Sokkal gyorsabban gyógyult, mint egy sima húzás (volt már sajna olyanom is ezért tudom). Másnap már csak érzékeny volt!!!!!!!!!!!!! Kitartást Neked!!! Ne izgulj!
2011. jún. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A pici mindig velem van. Akkor lehet,hogy valakivel bevitetem magam,vagy olyat viszek,akinek van jogsija,
2011. jún. 6. 12:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért az autózást meggondolnám. A műtét jellegétől függően lehet, hogy bódítást is alkalmaznak, és akkor nem lenne jó ötlet vezetned utána.
2011. jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hm...erre nem is gondoltam
2011. jún. 6. 12:22
 8/10 anonim ***** válasza:
igen, más vezessen!!! bamba leszel.. Utána fáj, alatta nem. Hideg borogatás [1/2 l-es behűtött(nem fagyasztott) zacskóstej kendőbe kötve]
2011. jún. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha valamennyire lelkiismeretes és alapos a fogorvos, akkor szerintem nem fog fájni. Amit talán sokan nem tudnak, hogy érzéstelenítő is van többféle, vannak kevésbé erősek, és erősebbek, attól függ milyen az alany. Én, mióta ezt tudom, azóta mindig csak a legerősebbet kérem, és tényleg nem érzek semmit. Nyilván jól kell beadnia az érzéstelenítőt. Én még ezzel tudok vezetni, az agyam is észnél van, de szerintem ez mindenkire másképp hat. Hogy utána fog-e fájni ha a húsba van nőve a bölcsesség fog? Én is bespájzolnék fájdalomcsillapítóval. Nekem úgy húzták ki pont azt a fogamat amit említettél, hogy egyáltalán nem fájt utána, nem is éreztem semmit, semmilyen formában, nekem nem volt benőve, de mivel neked a húsba van bele nőve, ezért szerintem néhány napig fájhat.
2011. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ne aggódj!Nekem 3 hét alatt kihuztak több fogamat is alul felül elöl hátul szóval mindenhol!!Tapasztalat:Hátul jobban zsibbadnak és én egyszer sem érezem semmit pedig mondom húztak sokat.Még akkor sem fájt mikor kiment az érzéstelenítő.Volt hogy bedagadt a képem de nem fájt!

Én motorral járok fogorvoshoz és nem szoktam kába lenni.Harapom a gézt hazáig itthon kiköpöm oszt csá!

2011. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!