Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van valakinek bármilyen...

Van valakinek bármilyen tapasztalata a white smile fogfehéritő tollal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 17:56
 1/4 anonim válasza:
Külföldi oldalakon rengeteg rossz tapasztalatot lehet olvasni a White Smile-ról. Amerikában és még jó pár külföldi országban például az volt a bevett rendszer, hogy a regisztráció után hónapokon keresztül vontak le kisebb-nagyobb összegeket a regisztráltak bankkártyájáról. A magyar nyelvű oldaluk alapján itt másról lehet szó, mert utánvétes fizetést kínálnak fel, nem pedig bankkártyást. Annyit sikerült kiderítenem, hogy üzemeltetnek több hamis blogot is, ahol nem létező vásárlók véleményét tűntetik fel, illetve a honlapjuk sem felel meg a törvény által előírtaknak (árat például nem is tüntetnek fel, csupán a regisztráció után tájékoztatják a látogatókat). Próbálok utánajárni, hogy itthon mi lehet a helyezet, mielőtt még itt is megkárosítanák az internetezőket, de egyelőre semmilyen kapcsolatot nem találok hozzájuk, egy amerikai címen kívül. Kérlek, segítsetek annyiban, hogy megírjátok hol találkoztatok a termékkel. Ha hirdetésben találtatok rá, akkor megírnátok, hogy hol jelent meg ez a hirdetés? Hátha sikerül bármi konkrétumot kideríteni erről az egészről. Előre is köszi!
2011. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a széleskörü választ.A myvip nevezetű oldalon találtam mint hirdetés.Számomra is gyanús volt,hogy a hozzászólók ömlengenek,de használat utáni vélemény a fő sztorin kívül nem volt.
2011. jún. 8. 14:54
 3/4 Hajnalka0626 válasza:

Már a facebookon is ott van,

[link]


amúgy találtam egy hasonlót, de ott normálisan fel vannak tüntetve az árak, (mellesleg olcsóbb is)és van magyar telefonszám is...

[link]

2011. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én most találtam egy hirdetést a citromail-emből kilépve [link] ez az az oldalt. Nekem a hozzászólásokból azonnal kiderült, hogy mind kamu, ezért írtam én is egyet, hogy a termék lehet, hogy jó, de a hozzászólásokon sajnos látszik, hogy mű (és ha a moderátor nem teszi ki a hozzászólásomat, akkor sajnos igazam is van).

Ezt írtam, majd meglátjuk, kiteszik-e de nem valószínű. Mikor itt olvastam, hogy más is észrevette a hamis hozzászólásokat, akkor bebizonyosodott bennem.

A termékt kipróbálnám, bár nekem nem is a bortól, se cigitől, se kávétől, se az elöregedéstől sötétek a fogaim, nem tudom, ez a fogzománcra mennyire van "jótékony" hatással.

Különben ezt meg lehet rendelni ilyen vatera-, teszvesz-szerűségeken, és akkor nem szopja le a pénzt a kártyánkról, nem?

2011. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!