Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy 50 év feletti fogorvos is...

Egy 50 év feletti fogorvos is lehet jó fogorvos?

Figyelt kérdés
Vagy jobb ilyenkor már fiatalabbhoz menni? Fáj a fogam, lukas, nincs állandó fogorvosom.
2011. jún. 8. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem is lehet kérdés !
2011. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert apósom lecseszett, hogy minek megyek idősebb dokihoz
2011. jún. 8. 14:11
 3/9 anonim válasza:
szia, ez vegülis attol függ mennyire fejleszti az orvos magat tovabb...mert hiaba idös fogorvos ha leragadt a mult kezeleses ezközöknel, modszereknel...--a tudomany fejlödik, a bacik is, a betegsegek a fogakon es egyeb mas szerveken is..
2011. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen, valóban, de ezt én nem tudhatom, hogy az adott orvos mennyire fejleszti magát. Van magánrendelése is, vagy ez sem számít már?
2011. jún. 8. 14:20
 5/9 anonim válasza:
Hát ezt nem a kor dönti el. Lehet sokkal tapasztaltabb, lehet maradi. Nekem pl. igen idős fül-orr-gégészem volt, sokat küszködök a fülemmel, imádtam azt a bácsit, lelkiismeretes volt, kedves, mindig nagyszerűen kezelt. Aztán meghalt szegény, most egy 40 körülihez járok, hiába fiatal, nem annyira jó. Kérdezz utána ismerősöknél, hogy ki a jó, fogorvossal azért egyszerűbb, ahhoz a legtöbben járnak, tudnak majd mondani.
2011. jún. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

IGEN. Előnye: hatalmas tapasztalattal rendelkezik. Hátránya lehet esetleg, ha nem megfelelően képzi magát tovább.

Ha magánfogorvoshoz mész, akkor valószínűleg képzi magát valamilyen szinten. Érdemes megnézni az árakat. Sajnálatos tény, de nagyon igaz, hogy az igazán jó fogorvos meglehetősen drága. De ha megcsinál egy fogat, akkor amíg fog bírhatja, az bírni is fogja.

Ha budapesti vagy, akkor tudok is ajánlani egyet, ha esetleg érdekel :)

2011. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 62 éves a fogorvosom és még mindig képzi magát amúgy nagyon jó fogorvos imádom.
2011. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen kerdest...az, hogy valaki milyen orvos, alt. nem kortol fugg. Bar en mindig idosebb fogorvosokat fogtam ki es soha egyikkel sem volt gond. Minden orvos mas - kortol fuggetlenul.
2011. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Azóta már voltam nála. Picit remeg a keze, de jól kezelt. :)
2011. jún. 14. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!