Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikor múlik el általában a...

Mikor múlik el általában a foghúzás utáni fájdalom? (Többi lent.! )

Figyelt kérdés
Kedden voltam a fogorvosnál és írt fel gyulladáscsökkentőt, mert be van gyulladva a fogam és mondta, hogy jöv. héten kedden kihúzza.Nos, én azért félek ettől, mert azon a héten pénteken lesz tesóm ballagása..(és jönnek rokonok, meg azok a napok annyira jók szoktak lenni:) )...és félek, hogy 2,5 nap alatt nem múlik el a fájdalom...Szerintetek elmúlhat addig? Mert az is lehet, hogy halasztok 1 hetet a foghúzással (mivel ha elmúlik a gyull. akkor nem fog fájni a fogam, de mindenképp kihúzatom, mert olyan állapotú..) csak ezzel az a baj, hogy az már nyári szünet...:/ Szóval olyan tanácstalan vagyok:( Köszi a segítséget!:)
2011. jún. 9. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
húzzd ki (brotip: használj mágnest hogy ne fájjon)
2011. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha kihuzatod nem lesz para:)
2011. jún. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Soha.
2011. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem tegnap reggel 8kor húzták egyik fogam, amikor elmúlt az érzéstelenítő hatása a helye kicsit fájt, meg vérzett de másnapra már nem volt semmi baj:) mondjuk ez függ az orvostól is...
2011. júl. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!