Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Aftára Vadothyl-t használtok?

Aftára Vadothyl-t használtok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de azt viszont tudom, hogy az aftára nem igazán használ semmi, az magától múlik el 1-2 hét alatt. Esetleg a fájdalmat lehet csökkenteni valami ecsetelővel, de a gyógyulást az nem fogja gyorsítani.
2011. jún. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én eddig oralmedicet használtam, kb 5 perc alatt megszünteti az aftát, de már nem lehet kapni.
2011. jún. 19. 11:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, én is sokfélét kipróbáltam már, de mindig csak magától múlt el.
2011. jún. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én használok rá vagothylt!Elsősorban hüvelyoldatként használják, de aftára is tökéletes!!Egy fültisztítót bele kell mártani az oldatba, és áttörölni vele az aftát!Piszokul fáj, de csak 30 másodpercig, és az afta teljesen kifehéredik,, mert egy réteg képződik a tetején!De az addigi afta okozta kellemetlenségek azonnal elmúlnak!Naponta 2* meg kell csinálni, 2-3 napig, és tökéletesen elmúlik az a fránya afta!!Mindenkinek ajánlom!!!!!
2011. okt. 12. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!