Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy múlasszam el a fájdalmat...

Hogy múlasszam el a fájdalmat (meg magát a sebet is)?

Figyelt kérdés

A számban volt négy darab... gond. Kettő eközül olyasmi, hogy kb mint egy afta, de nagyon nem vagyok otthon az ilyesmiben, csak dudor és fáj. A 3. az volt, hogy elestem és felsérült a szám belül, a 4. pedig, hogy meg volt duzzadva az ínyem és nagyon fájt. Az utolsó kettő SEPTOFORT szedése (4et vettem be eddig) elmúlt, az első kettő nem, és nagyon tud fájni. Mi ez, és mit tegyek, hogy megszűnjön?

Előre is köszönöm a segítséget!


2011. jún. 16. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

A septofortot nem bevenni kell, hanem elszopogatni.


Amúgy öblögess sóval, vagy vegyél gingisol ecsetelőt. De talán egy fogorvos (?) jobb megoldást is találna rá.

2011. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jó, igen, elszopogattam. így értettem:D

sóval??? hát mindenesetre kipróbálom. Svéd cseppet használjak? Az asszem van itthon.

2011. jún. 16. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy sóval, hogy kis vízben feloldasz egy adag sót :-) Szóval töményen. Rossz lesz, de megéri.


A svédcseppet sajna nem ismerem.

2011. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nna, képzeld! alter megoldást találtam! Tegnap ettem pizzát, és ahogy vágtam fel nyersen lilahagymát, és az a két seb közül az egyikhez hozzáért, és annak elmúlt a fájdalma!!!! Yeyy! Amúgy a sóval öblögetést is kipróbáltam, nem fájt, de mostmár a sebek sem nagyon fájnak. Köszi, és ha máskor kell (vagy segítesz), hirdesd a hagymát:)
2011. jún. 17. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!