Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiknek van ilyen meg ilyen...

Kiknek van ilyen meg ilyen (linkek lent) a fogszabályzóján? Az elejétől kezdve ott van vagy csak később rakják föl? Ha mélyharapó vagyok akkor lesz?

Figyelt kérdés
[link] [link]
2011. jún. 17. 19:45
 1/5 anonim válasza:

Az első az egy gumi,amit arra használnak,hogyha az alsó fogsorod hátrébb van az elsőnél,akkor az folyamatosan előre húzza.Van egy pálcika amivel be kell akasztanod(étkezésnél,sportolásnál,iskolában és alvásnál nem kell hordani,csak ,,szabadidődben")Kapsz egy kis zacskót és abban van egy csomó ilyen gumi és a pálcika.Természetesen ez is kinyúlik ezért amikor látod,hogy már megnyúlott akkor ki kell dobni és újat kell berakni.Ennyi az egész.

A második kép, azt igazából nem tudom,hogy mi.Nekem is van de különösebb feladatot nem csinál,mint,hogy ott van.

2011. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A második képen látható dolog a harapásodat állítja.

Nekem 1 év fogszabi után 1,5 éve kell különböző helyekre akasztgatnom a gumikat.

2011. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
ILYET MÁR LÁTTAM!!!!!!!!!A ROBOTOKNAK VAN ILYEN
2011. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hihi, most jót nevettem! xD


De azon, hogy milyen gyenge poén volt. :D

2011. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A II.-at ívtágítónak nevezik.
2012. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!