Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzom lesz, és kicsit...

Fogszabályzom lesz, és kicsit félek. Fáj amikor felrakják, és utána milyen érzés?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem csak éjszakai volt még anno, de megérte!

Először nagyon kellemetlen lesz és furcsa, majd pár év múlva mikor leveszik akkor meg az lesz furcsa, hogy nincs fogszabályzód :)


A lényeg, hogy szépek lesznek a fogaid, soha ne dohányozz!


27/F

2011. jún. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.!:))
2011. jún. 19. 18:25
 3/3 anonim válasza:

Nekem volt éjszakai is meg állandó is, de tényleg nagyon megérte!

Az éjszakai, az elején tényleg elég kellemetlen érzés, de azt könnyen meglehet szokni.

Az állandó vagyis a multis kicsit keményebb dió, mert az eléggé tud fájni mikor felteszik utána, én kb két napig csak levest tudtam enni, mert fájt a harapás, de a felrakástól számított egy hét,a mi még kicsit kellemetlen míg megszokod, utána meg szinte észre se veszed, hogy ott van.

Mind a kettőnél ha mész meghúzatni, akkor lesz egy kicsit kellemetlen, hisz akkor hozza helyre felé a fogaidat, de hamar megszokod.

Mikor leveszik, nah akkor tuti, hogy nagyon fura lesz, én mikor két év után levették a multimat, alig mertem tükörbe nézni, nagyon furcsa volt... de mégis nagyon jó érzés is, hogy tök szép lett a fogsorom, és most már bátran mosolygok, szinte állandóan :)

Ja, és ne félj!!!

2011. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!