Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen érzés lesz? Kb egy...

Milyen érzés lesz? Kb egy hónap múlva leveszik a (rögzített) fogszabályzóm, és el se tudom képzelni, hogy mi lesz.

Figyelt kérdés
Mennyi ideig fog tartani? Fájni fog? Mit fog egészen pontosan csinálni a doki? És már akkor rögtön mintát vesz az éjszakaihoz? És a polírozás vagy micsoda az is akkor rögtön lesz? (minden kérdésre válaszoljatok, pls)
2010. máj. 23. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Cirka fél óra míg felteszi, nagyjából 1,5 hétig kínlódás lesz az evés, éljenek a pépes kaják, aztán majd hozzá lehet szokni, megnyugszanak a fogaid. Akkor lesz megint gány, mikor húz egyet a dróton.

Amúgy először a hátsó fogaidra húz egy gyűrűt, aztán felteszi a tappancsokat, végül belefűzi a drótot, meghúzza és ennyi. Eltart egy ideig, sz@r is lesz, de túl lehet élni.

2010. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja hogy leszedik, jó még korán van. Na. Az megvan gyorsan, de utána szintén érzékenyek lesznek a fogaid pár napig. De végre be tudod csukni a szád rendesen, a ragasztó maradékait meg lecsiszolja és ennyi. Mintát passz, h mikor vesz, majd megmondja.
2010. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Első, nem most teszik fel, hanem most VESZIK LE neki.
2010. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha oltani akarsz, legalább időben tennéd meg. Kis délelőtti lolság.
2010. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hm... és ez a lecsiszolás fáj? meg utána mennyi ideig lesz érzékeny? mert nem közvetlen kapcsolódik hozzá, de ajakpiercinget szeretnék, és nem tudom, hogy mennyit várjak azután, hogy leveszik...
2010. máj. 23. 11:54
 6/13 anonim ***** válasza:
A lecsiszolás csak kellemetlen, hogy meg meddig lesz érzékeny, azt fogod érezni. Azért másnap ne rohanjál még piercerhez, várj 1-2 hetet. Annyira nem fontos egy piercing.
2010. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt amikor lecsiszolták róla a ragasztót. A mintát rögtön utána veszik le, és pár nap alatt kész van az éjszakai.
2010. máj. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem egyáltalán nem fájt a csiszolás, nemtudom miért mondja itt az előttem szóló, hogy nagyon fáj...annak nem szabad fájni, az csak felületi kezelés, nem ér ideget... nekem utána csak az volt a furcsa, hogy nagyon sima volt a fogam, meg kellett szokni, hogy nem valami kemény, szúrós, érdes van kívül, egyébként egyáltalán nem kellemetlen, inkább izgalmas!:D a mintát nekem pár héttel a leszedés előtt vettek, hogy kész legyen az éjszakai fogszabályzó időre.

ne parázz, nem lesz gáz:D

2010. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást:):) egyébként igenis parázok, főleg attól, hogy nem lesz elég fehér a fogam, mert eléggé elszíneződött.. pedig rééégen (még a fogszabályzó előtti időkben) mindig mondták a fogdokik, hogy látszik, hogy jól mosom a fogam... külön fehérítésre megéri elmenni?
2010. máj. 23. 23:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha zavar a fogaid színe konzultálj a fogorvossal, hogy érdemes-e fehéríttetni és szerinte hány árnyalatnyi különbség lehetséges. A rendelői fogfehérítés az igazán hatékony és tartós. Az árak 100-120.000 Ft körül mozognak.
2010. máj. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!