Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogbeültetés? Szakember...

Fogbeültetés? Szakember véleménye is érdekel.

Figyelt kérdés

Tapasztalatok.

Mennyire viseli meg az embert?

Mennyi idő, amíg begyógyul?

Tartósság? Tudom, nem lehet tepertőbőrt enni, ez számomra nem is gond.

Hallottam már olyat, hogy nem vállalná be még egyszer, akin végeztek ilyen műtétet.


2011. jún. 20. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is tervezem, hogy szeretnék majd ilyet, úgyhogy ha nem gond várom veled együtt véleményeket. Főleg arra hogy mennyire fájdalmas.
2011. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem tudom arra gondolsz e (mert nem vagyok fogorvos) de a páromnak csináltak olyat hogy a gyökércsatornába valami fém csavarszerű bigyot tettek, és arra csinálták a fogat. Azért mert előtte csak kis csonkra ragasztva volt és már kétszet leesett, akkor ajánlotta ezt a doki. neki nem fájt mondjuk ki volt idegelve a foga. pár éve volt egy olyan 30ezer ft nem magán orvosnál. túlélte pedig nagyon fél a fogorvostól. amíg nem rakják rá a koronát viccesen nézett ki, de ahogy emlékszem, egy hét után megvolt. már több éve rendben van neki azóta.
2011. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Másodiknak üzenem: nem erről a beavatkozásról van szó. Az állkapocs csontba csavaroznak fémet és ez fogja tartani a koronát (aki jobban tudja, kérem javítson ki). Ez egy viszonylag komoly beavatkozás és költséges is egyben.

Érdekelne, hogy ezek a műtétek mennyire sikerese, szövődmények, gyógyulási idő. Azután már ha minden begyógyult, mennyire strapabíró? Jó, nem tepertőbőrre gondoltam, de egy átlagos terhelést képes-e kibírni? Meg minden, amiből okulni lehet.

2011. jún. 28. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!