Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez normális fogszabályzónál?

Ez normális fogszabályzónál?

Figyelt kérdés

tegnap kaptam meg az éjszakai fogszabimat. kicsit délutánra is beraktam, és levettem és fájt nagyon a fogam..lassan elmúlt a fájdalom.

éjszakára is beraktam reggelre meg az összes fogam.. mintha ki akarták volna húzni az egész fogsorom..

ez normális? még nem volt fogszabályzóm, tesómnak meg más milyen volt már elég régen..

csak meg kell szoknom?


2011. jún. 22. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
azért fáj mert gondolom húzza (: jobban jártál volna ha nem éjszakait veszel... nekem volt de ki is dobtam mert sz*rt se ért... (: de húzza a fogaidat biztos ezért fáj..
2011. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tesómnak bevált..
2011. jún. 22. 10:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális, végülis az a dolga, hogy rendezze a fogakat és ez sajnos fájdalommal jár. Idővel meg lehet szokni. :)
2011. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Ebből látszik, hogy rendeződnek a fogaid.
2011. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak az fura, hogy..na. nekem úgy van, hogy felül, bal oldalon nem férnek el, és ott torlódtak, de ami ott fogam kiáll az nem fáj egyáltalán, hanem a jobb oldalon, ami meg jó helyen van..:D
2011. jún. 23. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!