Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez normális fogszabályzónál?...

Ez normális fogszabályzónál? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
ma kaptam meg az állandó fogszabályzóm,de nagyon fáj a fogam,az inyem és úgy az egész szám.Mintha el lenne zsibbadva plusz még valami nyomja is.Iszonyat szar érzés.Ez el fog múlni?
2010. márc. 18. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

még holnap is fájni fog, sőt lehet hogy még egy hétig is..:S

de utána elmúlik és nem is fogod érezni, hogy ott van a fogszabályzó:)

2010. márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem amikor nekem tették fel. Pár napig szilárd kaját sem tudtam enni, mivel nagyon érzékeny volt, de aztán hozzászokik az ember és olyan lesz mintha nem is lenne ott. Erre mondják hogy a szépségért meg kell szenvedni :)


Nekem elvileg nyáron fogják levenni már most elég szépek. Hála az égnek..

2010. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam :D Nekem még egy híd is van a felső állkapcsomnál tehát még beszélni se tudok :D
2010. márc. 18. 18:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Húúú az nekem is volt:) Nagyon sokat szenvedtem vele, mire újra normálisan tudtam beszélni. A fogszabályzót kb 1 hónap alatt lehet megszokni. Utána csak akkor lesz majd rossz, ha ívet cserélnek. + nekem voltak hozzá olyan gumik, amiket a kis kampókba kellett akasztani (egyik végét a felső, másikat az alsó állkapocsba), és az húzta a helyére az állkapcsomat. Mindezek ellenére én szerettem azt az időszakot ameddig fent volt. Július elején vették le, most a fogaim belső felszínén van rögzítés, ami még pár évig ott lesz, hogy teljesen rögzüljenek. Kaptam éjszakai kivehetőt is mellé, de mindig találtam kifogást, hogy most miért ne tegyem be, aztán már nem is megy rá a fogaimra.
2010. márc. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ez teljesen normális.nekem több hétig fájt.a sín még jobban "rátesz" a fájdalomra nekem azt utána rakták fel és akkor jobban fájt mint amikor a rendes fogszabit felrakták.érdemes bevenni valamilyen fájdalom csillapítót.
2010. márc. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!