Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen élményeitek vannak a...

Milyen élményeitek vannak a Központi Stomatológiai Intézetből?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:

12 évvel ezelőtt jártam ott, mikor nagyon fájt az egyik fogam. (sajnos nem volt a fogápolás szokás a családunkban, gyerekként nem szoktattak hozzá, de ma már mosom rendesen)

Szóval meg lehetett volna menteni gyökérkezeléssel azt mondták, de akkortájt pont fizetős volt ez a szolgáltatás is, és nem telt rá. még kajára is alig volt pénzünk.

Szóval kihúzták. A húzás után rettenetesen fájt, ahogy kiment az érzéstelenítő hatása, és hatalmasra feldagadt az arcom. Egy fiatal doktornő volt, talán rezidens, aki kihúzta. Nem volt szimpatikus, rideg volt, és a rossz fogam előtt lévő fogamat nagyon megnyomta, kérdezte fáj-e ott is, az nem fájt, de ennek ellenére még 2-szer megnyomta egy eszközzel, de úgy, hogy az erős nyomkodástól már az is fájt. De ezt nem mondtam neki, nehogy azt is kihúzza. :D Azóta sincs annak a fogamnak semmi baja, szerencsére.

2011. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Amenothep válasza:

Én 2011-ben voltam ott, gyökéreltávolítás, és ciszta műtét miatt. Rettegtem mert elég rossz hírét keltik az intézménynek.

Mikor mentem, elég futószalag szerűen ment a szájsebészeti ellátás, de ez nem is csoda mert rengeteg a beteg. Szóval X doktornőhöz kerültem aki nagyon kedves, és kíméletes volt. Semmi perc alatt telenyomott érzéstelenítővel, ami persze a szokásos adagnál jóval nagyobb volt. Majd várakozás a MŰTŐ előtt, amitől retteg az ember, pedig egy teljesen hétköznapi fogászati helység, annyi különbséggel, hogy ott varnak, vágnak, vésnek, faragnak. Behívott a doktornő, közben 3 tanuló feszülten figyelte a műveletet, kiszedte a foggyökeret, az ínyem felvágta és kitisztította cisztát, majd összevarrta. Nem mondom hogy szívesen megyek megint, de egyáltalán nem volt gáz, és nagyon figyelt rám a dokinő, hogy minden rendben legyen. Mivel látta hogy van még mit csinálni a számban, így javasolta, menjek vissza és szépen megcsinálgatja amit kell, ne fizessek érte a fogorvosomnál. Így is történt. Még kb 3szor mentem a szájsebészetre mikor Ő rendelt, és szépen megcsinálta amit még tudott. Ami a legmeglepőbb volt, hogy mivel végtelenül kedves, és segítőkész, türelmes volt velem, így gondoltam egy kis zsebevalót adok neki, amitől kiakadt, mondván nem fogadhatja el, neki ez a munkája.

Vannak még ilyen emberek, és pont egy olyan helyen amiről azt híresztelik hogy hentesüzem. Hát nagyon nem az. Nagyon pozitívan csalódtam mind az ellátás minőségében, mind az orvosok hozzáállásáról. Csak ajánlani tudom.

2012. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez az emeleten van?
2013. dec. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ismerősöm volt ott.

Rendesek voltak

2013. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A főorvos szájsebész világ klasszis, sok jó orvos van ott, egy lepusztult épületben, sokszor fogászati anyaghiánnyal küzdenek. A mellékhelyiségekről ne is beszéljünk inkább! Várakozni meg egy félnapot kell, ha nem visszahívnak vagy "ismerős" vagy.
2014. jún. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!