Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Szentkirály utcában lévő Stomatológiai Intézetről? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés
Már egy ideje szenvedek az egyik bölcsességfogammal, a fogorvosom húzást javasolt, viszont nagyon halogatom az elmenetelt. Sajnos magán rendelésre nincs per pill keretem, így ezt választanám, viszont hallottam jót és rosszat is az intézetről. Érdemes elmenni? Melyik orvost ajánlanátok szájsebészeti műtétre? Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 21. 13:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van már ilyen téma, viszont több véleményre is kíváncsi lennék, nagyon tartok a bölcsességfog műtéttől...
2011. júl. 21. 13:06
 2/8 anonim ***** válasza:

praxis blogon ma pont ez volt a téma (www.praxis.blog.hu)

személyeset nem tudok mondani sajnos, de olvasd el a cikket és esetleg a kommenteket

2011. júl. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Micsoda véletlen! :) Nagyon köszi, azt hiszem ez valamelyest meghozta az önbizalmam, fel is fogom keresni a blogon említett doktor urat! :)
2011. júl. 21. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert, jó egészséget! :)
2011. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pénteken voltam ott szintén fogat húzatni, egy dögnagy bölcsességfog volt az áldozat... Nagyon emberségesek, a húzás egyáltalán nem fájt. Én ajánlanám mindenkinek! Érdemes megnézni a honlapjukat előtte, mindent elmond :D Jobbulást, és írj majd, ha túl vagy rajta!
2011. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*csütörtök volt, bocs... 10:11-es voltam
2011. júl. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is hogy írtál! :) Persze, majd írok, még egyelőre nincs időpontom se, de 2 héten belül elmegyek!
2011. júl. 24. 08:17
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Ide kell időpontot kérni? Akkor is mehetek ha nem fáj a fogam, csak kiszeretném huzatni, mert útban van.

2014. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!