Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehet tenni fogínysorvadás...

Mit lehet tenni fogínysorvadás ellen?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és szerintem sorvad az ínyem. az alsó elülső fogaimnál fáj az ínyem és sokszor vérzik is fogmosásnál, és úgy veszem észre hogy egyre húzódik vissza a tövénél. nagyon félek emiatt. mit tehetnék ?
2011. jún. 24. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok zöldség, gyümölcs, egészséges étrend.

Ha egyébként szoktál fogat mosni, lehet, hogy nem jó a technikád! Nézz utána, hogyan kell! (Fogorvos, vagy pl. internetes videó.)

2011. jún. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!


Sajnos, semmit nem lehet tenni, ha az öröklött, mint nálam. Az én fogaim is egészségesen fognak kihullani, az biztos.

Pont olyan lesz az ínyem 20 év múlva, mint most anyukámnak. Vigyázok rá fogmosásnál, nem is vérzik, de akkor is megy e az alsó fogsoromról. Már lement vagy 4 mm-t legalább 6 fogamról :(.

2011. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jó lenne ha egy szakorvos is olvasná ezt a kérdést, és persze válaszolna, mert engem is érdekel a téma.
2011. jún. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!