Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Első kerületben megbízható...

Első kerületben megbízható fogdoki?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem ide, még nem volt szükségem fogorvosra, viszont attól félek hamarosan lesz, már kezd fájni a fogam. Úgy tudom a sürgősségi kezelés (amikor fáj mint az állat, és gyorsan kihúzzák) ingyenes, ha nem magándokihoz megy az ember, úgyhogy elsődlegesen az érdekelne, persze megbízható és hozzá értő szakembert keresek, mert elég rossz tapasztalataim vannak a korábbi fogdokimmal.


Egyáltalán hogy működik ez, mi a különbség az sztk-s és a körzeti közt? Hol van sztk-s? Mit kell fizetni és mit nem? Tartozok-e valahova, vagy szabadon választok orvost?


2011. jún. 24. 22:49
 1/3 A kérdező kommentje:

Közben olvastam ezt: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__19..


Akkor nem úszom meg ingyen, ha nem vagyok bejelentve ide?

2011. jún. 24. 22:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj be a Szentkirályiba
2014. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A helyi SZTK-ban (rendelőintézet) elvileg ingyenes

pl. a húzás -

2014. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!