Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ajánlanátok jó, megbízható,...

Ajánlanátok jó, megbízható, nem kontár, lehetőleg "sztk-s" fogorvost a 17. kerületben, a központ környékén?

Figyelt kérdés
Egy alkalommal megcsinálnak több fogat is? Lenne meló a fogaimmal, és a lehető legrövidebb idő alatt szeretném megcsináltatni őket. Már 2 doki is csinálta a fogamat, egyik kontár volt, a másik hentes, így eléggé be vagyok tojva.
2011. szept. 3. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tul rossz allapotban vannak azok a fogak, s igy az mar fajdalommal jar, hogy rendbe rakjak. Talan egy privat orvoshoz menj, de ott sem uszod meg az ezzel jaro fajdalmat.
2011. szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ott ugyan nem tudok, csak azért írok, hogy lásd, még vannak igazi, jó szakemberek a fogorvosok (sőt, SZTK-s fogorvosok) között. Az enyém az, én Zala megyében élek, de biztosan a te környékeden is találsz. Ne add fel!
2011. szept. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Persze, gondolom, hogy fájni fog...A magánnal az a baj, hogy szerintem súlyos összegeket kéne ott hagynom, bár megmondom őszintén, fogalmam sincs, hogy mit mennyiért csinálnak.

De csak lehet találni jó sztk-s fogorvost, aki nem kontár és hentes. Az se lenne gond, hogy egy két alkalommal adok neki egy kis pénzt.

2011. szept. 3. 08:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kornyeken kellene erdeklodni, vagy akar az asszisztens is tudd ajanlani, aki ott dolgozik, hiszen neki van tapasztalata.
2011. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 17-ben csak a központ környékén van fogorvos. Ráadásul mivel körzetek szerint vannak kiosztva, úgyis csak egyhez mehetsz.
2011. szept. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Menj be az Orvosi Egyetemnek a Klinikájára

a Szentkirályiban

2014. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit kéne konkrétan elvégezni?

Mit szeretnél?

2014. máj. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!