Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Amikor felszerelik a fogszabál...

Amikor felszerelik a fogszabályzót az mennyi ideig tart? Félóra:D? és utána általában mennyi ideig szokott fennt maradni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát attól függ hogy belső vagy külső fogszabi, de félóra az a minimum!

Annál csak több! Meg attól is függ hogy csak felső fogakra vagy alól is! Mennyi ideig maradt fent? Ameddig az orvos, azt nem mondja, hogy szépek a fogaid!!! Nekem másfél évig! :)

2011. jún. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi:))

először fölső lesz, majd 3 hónap mulva alsó is fennt lesz... :) és külsők!:)

2011. jún. 26. 08:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Fél-háromnegyed órát számolhatsz a felrakásra, és utána a fogaid állapotától és a javulás mértékétől függően egy-két év!
2011. jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. jún. 26. 14:58
 5/9 anonim válasza:
És addig nyitva kell tartani a szájt?..Én nem birom sok ideig
2011. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
túlvagyooook!:D tnap csinálták... hát mivel én nem bírtam olyan nagyra kinyitni, bele rakott a számba egy ilyen nem tudom mit (ami egész kényelmes volt) és az egész idő alatt nem éreztem semmit:) aludni is lehetett volna. csak most fáj.. mert a fogszabi elkezdte húzni a fogaimat...
2011. jún. 28. 17:32
 7/9 anonim válasza:

Szia, bocsánat, hogy kérdezek, de nem volt hányingered? Én is szeretnék fogszabályzót, de rettenetesen félek tőle; nem a fájdalomtól, hanem a hányingertől és az öklendezéstől. A napi kétszeri fogmosás is kínszenvedés, mire alaposan megtudom mosni a hátsó fogaimat is, pedig nem vagyok már éppen gyerek, de a hosszú évek során sem tudtam megszokni ezt a tortúrát.


Remélem hamar szépek lesznek a fogaid! Sok sikert kívánok.

2011. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hányinger az szóba se jött:) Én 15 éves fejjel nagyon féltem tőle, mert nem bírom a fájdalmat, de kellemes meglepetés ért, mert így a harmadik napon még azt is alig érezni, hogy húzza a fogaimat. Egészen elviselhető, egyedül az nem tetszik benne, hogy belülről kikezdi a számat... és lett 1-2 seb. De majd ha már megszokom, remélem elmúlnak:) Nem vészes a dolog!:)


Köszönöm, aranyos vagy:)

2011. jún. 29. 09:54
 9/9 A kérdező kommentje:
jaaaaa.! és minden evés után érdemes megmosni a fogakat...:)
2011. jún. 29. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!