Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó 20 éves kor felett?

Fogszabályzó 20 éves kor felett?

Figyelt kérdés
Volt már 10-14 éves koromban éjszakai fogszabályzó, de sajnos visszaálltak a fogaim, és nem olyan drasztikus, de engem zavar. Egyrészt: mennyibe kerül a felső fogszabályzó 20 éves kor felett? És az alsó? Gondolom, már csak beragasztottat kaphatok. Másrészt...lehet olyat kérni, ami kevésbé feltűnő? Mert hallottam ún. "láthatatlan" fogszabályzóról, láttam képet is róla, szerintetek az többe kerül? Ha pedig túl drága, van olyan, ami színes és vidám? Ha mégis látszik, mit gondoltok róla, ha egy 20 éves lánynak van? Nem túl gáz? :))
2011. jún. 26. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Abszolút nem gáz, egyik ismerősömnek 40 felett volt fogszabályzója :)

Mindenképpen ragasztottat kérj, mert az éjszakai nem ér semmit. Lehet kérni fehér "tappancsokat" az elülső fogaidra, h ne látszódjon annyira, de ez már drágább azt hiszem. A többiben sajnos nem tudok segíteni, külföldön élek :)

2011. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget, aranyos vagy, meg a normális emberek úgyis elfogadják, ha fogszabim van...max rövidebb szoknyát veszek fel, h kompenzáljam a dolgot. :))

De az árral kapcsolatban valaki írhatna konkrétat, megköszönném. :)

2011. jún. 26. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:

sajnos 18 éves kor fölött már nem támogatja a TB a Fogszabályzó állításának költségeit.

Magyarul 18 alatt csak a fogszabályzót kell kifizetni a havi állításokat nem viszont 18 fölött már havonta is fizetni kell a kezelések árát! Ahol én lakom ott havonta +10.000 ft illetve a készülék is 25-30.000 ft... ami még csak a sima fém színű!

2011. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!