Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 18éves kor felett mennyibe...

18éves kor felett mennyibe kerül az állandó fogszabályzó? De lehet csak felülre kéne.

Figyelt kérdés

Igazából nincs is nagy baj a fogaimmal, a felső fogsorom íve hullámos, azt szeretném kiegyenesíteni. Mivel most kihúzták a hátsóörlőmet, ezért rendbe szeretném hozatni, hogy a helye ne legyen olyan nagy lyuk. :(

Ezért lehet kéne alulra is.


2010. jan. 5. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Minimum 100 000 :S Nagyon drága, főleg iylen korban... nekem is későn jutott eszembe, hogy mégis csak meg kellene csináltatni a fogaimat, nyáron el is határoztam, hogy belevágok... volt rá 100 000 ft-om, de tesóm mondta, hogy az nagyon kevés rá:S De azért elmentem az orvoshoz, legalább ő mondja meg, hogy mennyi lenne... kiderült, hogy elég egy kivehető is, amit szinte mindig hordanom kell, ez 40 000 ft-ba került. :) 5 hónapja hordom, és már láthatóan szebbek a fogaim, nem bántam meg. :)

Ja és az átlátszó fogszabik még többe kerülnek. :S De ha telik rá, ne félj belevágni. :)

2010. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokba... Én is későn jöttem rá, de szerencsére apám nekem finanszírozta ... hamár évenként csak egyszer látom... na , anyám rábeszélte, hogy fizesse ki, nekem átlátszó volt alul-felül 400 000Ft, de a hagyományos is 120-200 körül van sajnos:S
2010. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát így lehet hogy hanyagolom a témát:(

basszus miért nem kezdtem el előbb...

2010. jan. 6. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!