Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után mit tegyek?

Foghúzás után mit tegyek?

Figyelt kérdés

11 Órakor lett kihúzva az bal alsó hatos fogam. És még azóta is vérzik. Hogyan aludjak? Mit ehetek? Mit nem szabad csinálni? VÁLASZOKAT KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!

15/L


2011. jún. 27. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne öblögesd, ne szívogasd a helyét, ne egyél tejtermékeket, illetve olyan dolgokat, amik beleragadhatnak a sebbe (pl. mák, szezámmag). A pici alvadt vér dugót ne próbáld kipiszkálni, mert abból fog regenerálódni a csontszövet.

Nagyjából ennyi.

2011. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld. Idő után benő, addig is vigyázz rá, hogy ne kerüljön bele kajamaradék.
2011. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem írni, hogy moshatsz nyugodtan fogat, de a sebet kerüld el a fogkefével. Érdemes ilyenkor a fogkefédet lecserélni, mert megbújnak benne a bacik, és elfertőzhetik a sebet.
2011. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem is nyúlkáltam hozzá és nem is öblögettem. de még mindig vérzik. Nagy baj? Este hogyan aludjak??
2011. jún. 27. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!