Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek, ha órákkal a...

Mit tegyek, ha órákkal a foghúzás után is vérzik a fog helye?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 22:10
 1/4 A kérdező kommentje:
A húzás után nem volt gond, viszont - valószínűleg a kissé erőteljesebb szájöblítés miatt - ismét elkezdett vérezni.
2011. okt. 20. 22:13
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve én is így jártam, hosszú órák múlva is vérzett, mert azt hittem már megalvadt és akartam egyet öblíteni. Én azt csináltam, hogy nem beszéltem, nem öblögettem jó pár óráig még utána, enni sem ettem, és inni is csak nagyon apró kortyokban és úgy, hogy a fejed döntsd az ellenkező oldalra, hogy még csak véletlenül se jusson a sebhez folyadék. Nekem szép lassan csitult a vérzés. Ja és ne törölgesd, ne hajolgass, ne emelj.

Jobbulást!!

2011. okt. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én visszamentem és összevarták.
2011. okt. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A probléma már megoldódott.

Én azt csináltam, hogy összehajtogatott fáslit párlófüves teába mártogattam, s óvatosan a fogamhoz szorítottam (felső fogról volt szó).

Azt ugyan nem tudom, hogy csak abban segített-e, hogy ne legyen tele a szám alvadó vérdarabkákkal, vagy a vérzés elállításában is, mindenesetre megszűnt ezt követően a problémám.


De az első hozzászóló tanácsait is megfogadtam.

2011. okt. 21. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!