Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan történik ez az egész?

Hogyan történik ez az egész?

Figyelt kérdés

Fogszabályzóra lenne szükségem...soha nem voltam még fogorvosnál, nagyon félek, félek a fogszabályzótól.Hogyan történik?

Elől a felső fogsorom felett nőtt még egy fogam, annak már semmi képpen sincs helye, szóval azt mindenképp el kell távolítani.Azt simán kihúzzák? Nagyon fog fájni?

És még egy kérdés: hogyan vesznek mintát a fogszabályzóhóz? Az nagyon fáj?

Előre is köszi a válaszokat'


2011. jún. 28. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos, a foghúzás nekem egyáltalán nem fájt. Egy reccsenés volt csupán, amitől a hideg kirázott, de amúgy tök okés. Semmi nem éreztem.
2011. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először megcsinálják a fogaidat, ha van rossz. Manapság már nagyon kevés dolog fáj a fogdokiknál, inkább kellemetlen. a húzás se gáz, utána esetleg, de hamar elmúlik. A mintavétel meg aztán semmiség, egy érdekes anyagot nyomkodnak a fogadra, kicsit odaköt, leszedik, és kész. Olyan mint a rágó, mondjuk.

A fogszabi is csak az elején kellemetlen.

Ez megbízható dokival nem lehet gond, aki szimpatikus.

2011. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És amikor felrakják a fogszabályzót, akkor sok ideig kell nyitva tartani a számat? Mert az a helyzet, hogy én nem tudom sok ideig :|
2011. jún. 28. 16:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogod tudni, nyugi. De amikor vizsgál a doki, először, mondd el neki ugyanezt.
2011. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!