Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történik velem? Néha...

Mi történik velem? Néha nagyon furcsán érzem magam. Apró dolgok miatt rámjön a szorongás, elkezd reszketni a lábam, és görcsöl a gyomrom, fázok, szinte az egész testemben remegek.

Figyelt kérdés
Olyan érzés mintha valamit tennem kéne, de nem tudok. Nem tudom mitől lehet... ma történt velem sokminden (jó és kevésbé jó, nem mindennapi dolog)... A családban és suliban minden rendben, a magánéletben is. Mi lehet ez? (16 éves lány)
2008. nov. 18. 19:19
 1/2 anonim válasza:
Sajnos én sem tudom a választ a kérdésre, de nagyon érdekelne! Velem is szokott ilyen történni, pl.: minden előzetes nélkül el kezdek félni valamitől, de annyira, hogy fáj tőle a hasam, és hiába gondolom át 100szor, hogy semmi nem történt velem, és nem is fog a közeljövőben, egyszerűen le kell ülnöm (már ha állok.)
2008. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Belső nyugtatanság, szorongás okozza. Valószínűleg labilis a lelkiállapotod, ami később esetleg pánikbetegséghez is vezethet. Próbálj meg ilyenkor nem a rossz dolgokra gondolni, hanem valami kellemes, megnyugtatóra, és hasznos lenne relaxálni. Ezek a tünetek remélhetőleg elmúlnak, ha nem történnek kellemetlen, frusztráló dolgok veled. Ha rendszeresen jelentkezik, akkor azért érdemes lenne orvossal megbeszélni, hogy mi a teendő.
2008. nov. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!