Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van itt olyan, akinek a 2...

Van itt olyan, akinek a 2 alsó bölcsesség fogát ki kellett húzni? Mennyi ideig nem tudtatok rágni? Mennyi ideig fájt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem kikelett! Nem fájt szerencsére és az evésben sem volt semmi akadály mivel nem olyan hátul rágsz. 1-2 napig max pépesebb dolgokat egyél! :)
2011. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ennyi az egész? akkor jó.. köszi :)

hétfőn megyek

2011. jún. 29. 23:10
 3/12 anonim ***** válasza:
igen ennyi! :) Remélem neked is minden oké lesz! Nincs okod félni!! :)
2011. jún. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, h nekem még nem bújtak elő, szóval fel kell vágni az ínyemet és úgy operálják ki....
2011. jún. 30. 12:10
 5/12 anonim válasza:
pocsékabb, mintha a fölsőt vésnék. igen, vésik. felvágják az ínyt és lefaragják a fog körüli csontdarabokat, a "flekkeket". nekem még mindig a tűszúrás volt a legrosszabb, meg utána úgy egy másfél hétig fájt, többnyire csak pépes dolgokat ettem. de túl lehet élni, annyira nem nagy dolog. csak jó orvos kell.
2011. jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

húúh mondjuk ugy más! Nekem már kint volt! de remélem minden okés lesz és nem fog fájni!

Sok sikert! Szoritok! :)

2011. jún. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Elaltattak utolso elotti valaszolo?

Azota mar nem faj, ugye?

Maga a mutet mennyi ideig tartott?

Bocsi, hogy igy elhalmosztalak a kerdeseimmel.

2011. júl. 1. 21:34
 8/12 A kérdező kommentje:
Viko90! Koszi! :)
2011. júl. 1. 21:35
 9/12 anonim válasza:
dehogy altattak, egy altatás 80e ft, ha nem indokolt. csak lidokain injekció volt, 2, meg szükség esetén később is ad a doki. nem is tudom, 30 perc lehetett, annál biztos nem volt több. kicsit idegesítő, az ember lehunyja a szemét és végtelen türelemmel várja, hogy végezzenek.
2011. júl. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

azóta már nem fáj. egy ilyen átlagosan 1-2 hét alatt teljesen rendbejön, mondjuk nekem tovább tartott, mert a dokinak fájt a lába és egy orvostanhallgatót kért meg, hogy varrja össze, aki el is cseszte rendesen. de a száj nem problémás terület, ha valamit félrevarrnak, a szövetek rendbehozzák magukat.

azért macerásabb az alsó amúgy, mert a felső állkapocs teljesen rögzített, míg ha az alsót vésik, az folyamatosan mozog. féltem is, hogy kiakad, vagy mindig fájni fog, vagy valami, de nem, teljesen rendbe jött az egész.

2011. júl. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!