Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan lehet fogfehérítést...

Mily96 kérdése:

Hogyan lehet fogfehérítést csinálni?

Figyelt kérdés
lehet hogy hülye kérdés, de otthon nem lehet vele csinálni valamit, hogy kissé fehérebbek legyenek a fogaim (pl. valami savas gyümölcs xD )
2011. jún. 30. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
elvileg ha szódabikarbónával mosol fogat az valamennyire fehérít. De ne csináld sokszor, max. félévente mert károsíthatja a fogat
2011. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

en szoktam szodabikarbonaval, de latvanyosan feherebb lettek a fogaim egy heti hasznalat utan

de amugy a sutoport is hallottam mar, de azt meg nem probaltam

2011. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
utolsónak: egy hétig minden nap 2x mostad a fogad szódabikarbónával? v hogy?
2011. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én az olvastam, hogy a szódabikarbóna összekarcolja a fogzopmáncot, vagy nem?
2011. júl. 5. 18:23
 5/8 anonim ***** válasza:

En az arcboromet szoktam szodabikarbonaval dorzsolni. Leviszi az elhalt hamsejteket es sima/puha lesz tole a borom. Ha a boromet igy leviszi, akkor kepzelem a fogzomanccal mit csinal. (ha tul sokaig csinalom kipirosodik a borom es faj, szinte sebes lesz). Tudom, h a zomanc erosebb anyag mint a bor, de en akkor sem hasznalnam a fogaimra.


Inkabb oblogess 3%os hidrogen peroxiddal (H2O2), amit a gyogyszertarban kikevernek neked.

Hetente 3x 4x kb. 20-30 masodpercig. Kopd ki es oblitsd ki a szad tiszta vizzel. Tutti hogy ket heten belul latvanyos feheredest fogsz tapasztalni.


Es mielott a sok okos a nyakamnak esik, kozlom, h en evek ota hasznalom, az ismeroseim azt hittek 100ezreket koltottem feheritesre es meg a fogorvosom is megnyugtatott, hogy egyaltalan nem karos (amig nem nyeled le) es fogaim elertek termeszetes feherseguk csucsat, azaz az enyemek feherebbek mar nem lesznek. Nem is baj, mert tokeletesen meg vagyok elegedve veluk.

2011. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
wááú :D köszi a tippet, csak én még nem csinálhatom meg mert állandófogszabályzóm van :S
2011. júl. 8. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát sajna állandóval nem lehet a H2O2t használni, mert kikezdheti a fogszabályzót.

De ha lekerült utána fehéríthetsz vele és szép egyenes, fehér fogaid lesznek :)

2011. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
remélem, majd ha leveszik :)
2011. júl. 9. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!