Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bátorfi Fogászati Központtal...

Bátorfi Fogászati Központtal kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Kocsis Doktorhoz kaptam időpontot.Nála járt már valaki?

Köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 1. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Én jártam már nála, de még csak konzultáción. Jövő héten megyek fogat húzni. Majd beszámolok róla milyen volt viszont konzultáción rendes volt, részletesen elmondott mindent, én mindig az a fajta voltam ,aki már a fogászat 200m-s körzetén belül be volt tojva és egy medvebarlangban nagyobb bátorsággal mentem volna be mint egy fogorvosi rendelőbe, de ott valamiért nem féltem. Ez még jövő héten változhat, viszont a Bátorfinál legalább emberszámba vettek nemúgy mint a körzetibe ,ahol kb. az votl az érzésed, h te ott egy kolonc vagy, akiel foglalkozni kell és nem tudnak miattad a kávé/cigi stb. fontos dolgokkal foglalkozni. Egy magánvállalkozónál meg ugye tudják ,h ők vannak értünk és nem fordítva.
2011. aug. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azóta már többször jártam oda kezelésre, soha semmilyen gond nem volt fájdalommentesen tudtak fogat tömni és húzni is, menet közben is kaptam érzéstelenítőt, így abszolút semmit se éreztem.
2011. nov. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!