Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik az a fogkrém ami...

Melyik az a fogkrém ami tényleg látványosan fehéríti a fogakat?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalataitok vannak esetleg? Elég sárgák a fogaim pedig mosom őket rendese. Nem próbáltam sokat. Melyiket ajánljátok?
2011. júl. 1. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a zöld elmex jött be
2011. júl. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én meg pont azt olvastam, hogy nincs az a fogkrém, ami fehéríti, és csak szédítik a népet. De ha az elsőnek bejött, lehet én is kipróbálom, hátha hat.:)
2011. júl. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok :) Igazából szinte minden szennyeződést eltűntet a fogakról, a nyálat is jobban fertőtleníti, a nyelvemet is átszoktam vele mosni :)

Igaziból én szájszag miatt kezdtem, mert doki javasolta, h nem eléggé fertőtlenítenek a fogkrémek, ezért a bacik jobban megtapadnak.. azóta nincsen semmi ilyen problémám, szerintem olyan két árnyalatnyit változott a fogszínem

2011. júl. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszi :)
2011. júl. 1. 23:49
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
a fogaid alapszíne genetikailag beléd van kódolva. Ha ez alapból kissé sárgás, akkor hiába használsz mindenféle csoda-cuccot. Különben is az ilyen fogfehérítős fogkrémek, amikben mindenféle szemcsék vannak, csak annyit csinálnak, hogy felsértik a zománcodat.. Ami azért annyira nem jó. vigyázz ezekkel a dolgokkal!
2011. júl. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
ez előzőnek igaza van!!
2011. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!