Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezt még megcsinálnák nekem?

Ezt még megcsinálnák nekem?

Figyelt kérdés

Régebben letört elől az egyik fogam fele, azt megcsinálták de már kezdett csúnya lenni és letört egy kis darab is belőle így elmentem megint, szépen megcsinálták. De, sajnos rá pár nappal már le is tört egy nagyon pici rész, nem is a fogam hanem amit rátettek hogy fehérebbek legyenek vagy legalábbis egyforma színű a többihez viszonyítva. Nem tudom pontosan mi az, meg nem is koronát raktak hanem csak kipótolták a fogam.

De az a problémám hogy kicsit szabad szemmel is (főleg közelről) látszik hogy sárgább az a kis rész, plusz pl képeken ha mosolygok és látszik a fogam akkor is csúnya, sárga, és furcsa :(

De ez az egész letöréses dolog pár hete volt azóta nem voltam gondoltam annyira nem vészes de kicsit azért zavar, főleg hogy lány vagyok, nem érzem jól magam ha tudom hogy sárgák a fogaim..

Szóval ezt még megcsinálnák nekem ha visszamegyek?

Itt egy kép

miután megcsinálták - és utána mikor már letört egy darab

[link]

:S


2011. júl. 4. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Beballagsz a fogászodhoz, és ezt a kérdést így ahogy van, felteszed neki.
2011. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezt fogom tenni, csak gondoltam előtte még felteszem ezt a kérdést hogy tud-e valaki valami biztatót mondani :)
2011. júl. 4. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!